T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin 23 Nisan Kutlama Mesajı

 

Elmadağ Belediyesi Başkanı Gazi Şahin Bu yıl 89.’su kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilgili bir mesaj yayınladı.  Mesajında,  Ülkemizi kuran Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle andığını belirten ŞAHİN, geleceğini görmek isteyen toplumların ilk olarak bakmaları gereken yerin kendi evlatları olduğunu belirtti.

 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, TBMM’nin 89. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu hissettiğini belirterek 23 Nisan’ın anlamına değindi.

Başkan Şahin, çok yokluklar ve çok acılar çekilen bir zamanda, milli irade fitilini ateşleyen, ülkemize bağımsızlık kazandırıp, millet egemenliğine dayanan demokrasinin temelini atan ve  demokrasi gibi güzel bir yönetim biçimini bize sunan  T.C Devleti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal’e  minnettar olduklarını söyledi.

ŞAHİN, Cumhuriyet’in hür insan iradesine dayalı bir yönetim şekli olduğunu ve sadece cumhuriyeti benimsemekle muasır medeniyetlerin üzerine çıkılabileceğini ifade etti.

Başkan Gazi Şahin, Atatürk’ün ufku görebilen evrensel bir lider olduğuna vurgu yaparak “Bu özel günde Atatürk’ün,  tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr