T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İktidar Elmadağ’da Toplandı

 

Elmadağ’da Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu’nun açılışından sonra Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakan ve milletvekilleri Elmadağ’dan sıcak mesajlar verdiler.

Elmadağ’da otoyol açılışından sonra belediye binasına ziyarette bulunan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Milletvekilleri Elmadağ Belediyesi Hizmet Binası önünde kendilerini bekleyen kalabalıkla selamlaştıktan sonra Başkan Gazi Şahin’le birlikte yemek yedi.

Elmadağ’da iktidar toplantısı niteliğindeki buluşmada ülke geneli ile ilgili konular değerlendirildi. Başbakan, bakan ve milletvekillerinin farklı ve güzel bir ortamda sıcak buluşmasına ev sahipliği yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,” Hizmette buluşmak kadar güzel bir şey olamaz.” Dedi.

Hatıra Fotoğrafı Çekindi

Elmadağ’da yöneticilerin ve vatandaşların yoğun ilgisi altında Başkan Gazi Şahin’i ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çalışkan insanların her zaman başarıya ulaşacaklarını belirtti. Başbakan Tayyip Erdoğan, kendisiyle fotoğraf çekinmek isteyenleri de kırmayarak hatıra fotoğrafı çekindi.

Erdoğan Elmadağ’da ev ziyaretinde de bulunduktan sonra büyük sevgi gösterileri ile karşılandığı Elmadağ’dan yine büyük sevgi gösterileri ile uğurlandı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr