T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Mezbaha Yeni Haliyle Hizmette

 

Elmadağ Belediyesi baştan aşağı tadilata soktuğu Hasanoğlan Mahallesi’ndeki mezbahayı son haliyle vatandaşların hizmetine sundu.

Elmadağ Belediyesi, Hasanoğlan Mahallesi’nde bulunan ve virane görünümü ile metruk bir yapıda bulunan Belediye mezbahasını modern bir yapıya kavuşturdu.

İç bölümleri, kesim yerleri değişen ve modernleşen mezbahaya bir de soğuk hava odası eklenerek yapının tam ve nitelikli hizmet vermesi gerçekleştirildi.

Mezbahanın son yapısını inceleyen Başkan Gazi Şahin, özellikle insan sağlığının ön planda olduğu yerlerde temizlik kurallarına harfiyen uyulması gerektiğine dikkat çekti.
Başkan Gazi Şahin, “İlçemiz modern bir havaya bürünmektedir. Modernleşmeyi sosyal dokular, gelişmiş yollar ve niteliğe uygun hizmet yapıları ile sağlayacağız.” Dedi

Hizmette Nitelik Önemlidir

Mezbahanın vatandaşların hizmetine sunulduğunu ifade eden Başkan Gazi Şahin, “Önemli olan modern yapıya kavuşturulmuş binalar değil; modernleşmiş, çağa uygun ilerisi için planlanmış fikirlerdir. Hizmette ilgi ve istek ile yapılan çalışmalardır. Yaptığımız her hizmet kalite güdülerek insan merkezli anlayışımızla yapılmaktadır.” Diye konuştu.

Uzman veteriner gözetimindeki mezbahanın hijyen gözetilerek faaliyetlerini sürdüreceği belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr