T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TOKİ’DEN Büyük Fırsat

 

TOKİ’nin Elmadağ’da hazır vaziyette bulunan konutlarından 125’i sahiplerini arıyor. TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca, Elmadağ Belediyesi ile birlikte ortak bir çalışma yapılacağını kaydetti.

T.C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Elmadağ’da bulunan konutlar için kampanya gibi bir çalışma başlatarak ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturmak istiyor. Çalışma ile ilgili olarak Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’le sohbet eden TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca, oturmaya hazır vaziyette bulunan 125 konutun satışına yönelik bir satış çalışması başlatılacağını bildirdi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Karaca, Elmadağ TOKİ’de 120 metrekare olan 3+1’lik 192 konuttan 125’inin sahiplerini beklediğini kaydederek, bu konutların satılması yönünde yeni bir çalışma başlatacaklarını belirtti. Karaca, kampanyanın içeriği ile ilgili kesin bilgilerin 31 Mart’a kadar devam edecek olan çalışmalardan sonra netlik kazanacağını ifade etti.

İkinci Etap TOKİ Konutları

Kendisine konuk olan TOKİ Finansman Daire Başkanı ile bir süre sohbet eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, “İlçemiz her yönüyle değişecek, değişimin sürekliliği ile gelişecektir. Tüm çalışmalarımızdaki temel görev anlayışımız budur. Bu anlayış doğrultusunda Elmadağ içerisinde ikinci etap TOKİ konutları ile ilgili görüşmelerimiz başlamıştır.” Dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr