T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
EMHAYAD’DAN Şahin’e Kültür Ziyareti

 

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Ankara Şubesi Başkan Yardımcısı Sultan Çelik, Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden EMHAYAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcısı Sultan Çelik, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e kültür ziyaretinde bulundu.

Başkan Yardımcısı Çelik, Gazi Şahin’in sanata ve kültüre verdiği değeri iyi bildiğini ve çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyerek kültüre verilen değerin insana verilen değerle eş değerde olduğunu belirtti.

“Bir İnsan Bir Eser”  Sevginin Eseri

 Çelik, Elmadağ Belediyesi Binası’nda da ziyaretçilere açık olan resim sergisinin belediye binasına gelenleri hoş bir şekilde karşıladığını belirterek” Aralıklarla bizde çeşitli sanat faaliyetleriyle sanat severlerin karşısına çıkıyoruz. 12 Şubat’ta Antares Alışveriş Merkezi’nde Ebru sanatı, yağlı boya, sulu boya çalışması ve rölyef çalışmalarından oluşan 700’e yakın eserimizin sergilendiği eserleri halkımızın beğenisine sunuyoruz.” Dedi.

Etlik Antares AVM’deki Bir İnsan Bir Eser adlı serginin 21 Şubat’a kadar açık olacağı belirtildi. Sanatseverlerin beğenisine sunulan sergiye herkesi davet eden Çelik serginin gelirinin ihtiyaç sahibi olan gazi, malul, emekli, emniyet mensubu çalışanlarının yüksek öğrenimde eğitim gören çocuklarına bırakılacağını söyledi.  Sergide şiir kitabı için imza günü olacağı da belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr