T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Hizmet Edenler Buluştu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i, Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği yöneticileri ziyaret etti.

Ankara’ya hizmet edenler derneği Mamak Şube Başkanı Osman Emir, Şube Sekreteri Lütfü Tunca ve Teşkilatlandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Orhan ve yönetim kurulu üyesi Sinan Ceylan Başkan Gazi Şahin’i ziyaret ettiler.

Ziyarette bulunan heyet Başkan Gazi Şahin’in Ankara’ya hitaben birçok hizmetinin bulunduğunu Şahin’in projelerinin yönetmekle yükümlü olduğu ilçeye yönelik değil genele uygun olduğunu belirttiler.

Proje Üreticisi

Dernek Mamak Şube Başkanı Osman Emir, hizmet etme noktasında Başkan Gazi Şahin’in çok faydalı çalışmalar ve projeler ürettiğini Şahin’in projelerinin çok başarılı sonuçlar ortaya çıkardığını belirtti. Osman Emir, derneğe verdiği desteklerden dolayı Şahin’e teşekkür etti.

AHİD Mamak Şubesi yöneticilerinden Lütfü Tunca ise, “Gazi Şahin’in çalışmaları ortadadır. Gazi Şahin, Uyguladığı uzun vadeli projeleri ve çalışmaları ile adından söz ettiren bir proje üreticisidir.” Dedi.

Dernek yöneticilerinin ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden Başkan Gazi Şahin, derneklerin topluma çok faydalı örgütler olduğunu belirterek, bu tür derneklerin faaliyetlerinin desteklenmesi gerektiği çağrısında bulundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr