T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ayağınıza Sağlık

 

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü son maçında Ankara Üniversitesi Spor’u mağlup ederek birincilik koltuğunu kimseye kaptırmayacağını gösterdi.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü, Ankara Üniversitesi Spor’u konuk etti. Elmadağ İlçe Gençlik ve Spor Tesisleri Spor Sahasında oynanan maçta rakibine aman vermeyen ev sahibi Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü, Ankara Üniversitesi Spor’u 4-1’lik bir skorla mağlup etti. Karşılaşmanın ilk yarısını da 2–1 önde tamamlayan ev sahibi ekip 90 dakika boyunca rakibine oranla üstün bir oyun sergiledi.

Zirvede Kalacağız

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü futbolcuları önemli olan zirveye çıkmak değil; zirvede kalabilmektir diyerek, rehavete kapılmayacaklarını belirttiler. Futbolcuların moral ve motivasyonlarının yerinde olduğunu belirten kulüp yöneticilerinden Ferit Soysal, “Bu saatten sonra şampiyonluğu kimseye kaptırmayız. 1. Amatör Küme 2. Grup’un lideri ve şampiyonluğun en büyük adayıyız. En yakın rakibimizle olan puan farkını 7’ye çıkarttık. Çalışmalarımız zirvede kalmak içindir.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr