T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ekonomiye Birliğin Gücü

 

Elmadağ’da ulaşımcılar güç birliği yaptı. Ulaşımcılar bir araya gelip Elmadağ Tur’u kurdu.

Elmadağ’da ulaşım sektöründe çalışan 40 kişilik grup ekonomik sıkıntılarını güç birliği içerisinde aşmaya çalışıyorlar. Bu doğrultuda bir araya gelen ulaşım sektörünün çalışanları kurdukları Elmadağ Tur’u Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek ve Belediye Başkanı Gazi Şahin’in katılımı ile Elmadağlı vatandaşların hizmetini sundular.

Davullu zurnalı açılış törenine sivil toplum örgütleri ilçe meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş da katıldı. Açılışta konuşan Elmadağ Tur şirketinin kurucu önderlerinden Sedat Öztekin, “Amacımız bir araya gelmektir. Aynı sektörün insanları sektörle ilgili konuları hep beraber değerlendirecekler.  En ufak bir ücretle dahi şirketimize katılabilir.” Diye çağrıda bulundu.

Şahin, ”Her Zaman Yanınızdayım.”

Açılışa katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, sektörlerin bu şekilde girişimlerde bulunmalarının mutluluk verici olduğunu kaydederek şunları söyledi: Elmadağ Belediyesi olarak bir araya gelinen; proje üretilen her konuya elimizden gelen desteği sağlarız. Düşünülüp yapılan her türlü iş ve girişime destek oluruz.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek ise, bu tür çalışmaların devamın gelmesinin önemine vurguda bulunarak, iyi niyetli insanların girişimlerinin takdirle karşılanması gerektiğini belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr