T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Çifte Destek

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in okul sohbetleri ve eğitime desteği devam ediyor. Başkan Şahin’den Namık Kemal İlköğretim Okulu’na çifte destek geldi.

Elmadağ’da eğitime destek faaliyetleri farklı alanlarda kendini göstermeye devam ediyor. Bu doğrultuda Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin okul ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Namık Kemal İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Gazi Şahin, okul kütüphanesinin kurulması aşamasında önemli yardımlarda bulundu. Şahin hem kitap bağışında bulundu hem de kütüphaneye modern bir raf kazandırma sözü verdi.

Okul Kütüphanesi

Başkan Gazi Şahin ilköğretim öğrencilerinin eğitimlerine destek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın tavsiye ettiği setleri kütüphaneye bağışladı. Kitap bağışı esnasında öğrencilerle sohbet eden Başkan Gazi Şahin, kitap desteklerinin devam edeceği bilgisini vererek öğrencilere bir de ödev verdi.

Erdemli Olmak

Öğrencilerle eğitim ve eğitimin sürekliliği konusu ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulunan Başkan Gazi Şahin, Erdem ve Erdemli olmak hususunda Okul Müdürü Güner Şahin’le birlikte öğrencilere ödev verdi. Okul Müdürü Güner Şahin, Başkan Gazi Şahin’in eğitime ve okullara sunduğu her yönlü desteğin takdirle karşılandığını ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr