T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Vergi Haftası’nda Anlamlı Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i Elmadağ Vergi Dairesi Müdür Vekili Emine Işık ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Ziyarette vergilerin hizmet olarak geri dönüşümü konusu konuşuldu.

Vergi Haftası münasebetiyle Elmadağ Belediyesi’ni ziyaret eden Elmadağ Vergi Dairesi Müdür Vekili Emine Işık ve vergi dairesi çalışanları Başkan Şahin’le makamında sohbet etti. Ziyarette konuşan Müdür Vekili Emine Işık, “Hafta boyunca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle başta yarının mükellefleri çocuklarımız ve umudumuz gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza ve mükelleflerimize etkili bir iletişim ortamında verginin önemini anlatacağız.” dedi

Emine Işık, “Elmadağ Vergi Dairesi olarak toplanan vergilerin hizmet olarak geri yansıdığını ve yansıyacağını Başkan Gazi Şahin aracılığı ile görüyoruz ve hizmet noktasında devamının gelmesini umut ediyoruz.” Diye görüş bildirdi.

Verginin Amacı İyi Kavranmalı

21. Vergi Haftası’nın 22–28 Şubat günleri arasında olduğunu ifade eden Başkan Gazi Şahin, “Kamu harcamalarının önemli finans kaynaklarından olan vergiler sayesinde hizmet gücü artmaktadır. Ödenen vergilerin hizmet olarak geri döndüğü aşikârdır. Bu sebeplerden dolayı vatandaşlarımıza vergilerin önemini hatırlatmak isterim” Dedi.

Ziyaretçilerin çiçeğini kabul eden Başkan Gazi Şahin, konukları ile hatıra fotoğrafı çekindi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr