T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Meclis’in Konukları

 

Elmadağ Belediyesi İlçe Meclis Toplantı Salonu, Elmadağlı ev hanımlarını konuk etti. Hanımların isteği Başkan Gazi Şahin’i mutlu etti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’le ilçe meclis salonunda görüşen Elmadağlı hanımlar, demokratik bir ortamda fikir alışverişi içerisinde bulunduktan sonra isteklerini Başkan Gazi Şahin’e ilettiler. Düşüncelerini kendi aralarında değerlendiren ve bir karara varan Elmadağlı ev hanımları meclis salonundan üretime destek olma kararını çıkarttılar.

Üretime Hep Destek, Tam Destek

Ev hanımlarının girişimini takdirle karşıladığını ifade eden Başkan Gazi Şahin, hanımların üretime katkı amaçlı bulundukları girişimleri beğeniyle karşıladığını söyleyerek alınan karara tüm hanımların katılmaları yönünde çağrıda bulundu. Başkan Gazi Şahin, “Burada bir araya gelerek istekleriniz bize aktardınız. El emeği ürünlerinizle ekonomiye katkıda bulunma isteğinizi takdirle karşılıyorum. Elmadağ Belediyesi olarak sizin bu çalışma isteğinize en büyük desteği biz sağlayacağız. ‘Doğal Ürünler Pazarı’ kurmak sizin elinizde” dedi.

Doğal Ürünler Pazarını Hanımlar Kuracak

Ev hanımlarının üretime katkı amaçlı aldıkları karar doğrultusunda konuşan Başkan Gazi Şahin, ev hanımlarına destek olunacağı bilgisini aktararak “Doğal ürünler pazarını hanımlar kuracak biz en büyük destekçileri olacağız.” diyerek sözlerine son verdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr