T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Erzincanlılar Elmadağ’da

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i Ankara Erzincanlılar Kalkınma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Seçen ziyaret etti.

Erzincanlılar Kalkınma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Seçen ve beraberindeki heyet, Başkan Gazi Şahin’e yönelik dostane bir ziyarette bulundu. Ziyaretinde dostlukların önemine ve samimiyetine değinen Dernek Başkanı Mustafa Seçen, Gazi Şahin’le ilişkilerinin, arkadaşlıklarının eskilere dayandığını ifade etti. 

Mustafa Seçen,” Dostlar, arkadaşlar birbirlerini iyi tanır. Bende Gazi Şahin’i iyi tanıyorum çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile hizmet adına birçok ilklere imza atan Gazi Şahin, Elmadağ için önemli bir kazançtır.” Dedi.

Elmadağ’da Halk Kazandı.

Dernek Başkanı Mustafa Seçen, Elmadağ’a belediye başkanı olarak seçilen Gazi Şahin’in çalışmaları ve projeleri hakkında da sohbet ettiklerini belirterek, Elmadağ için kazananın belli olduğuna vurguda bulundu. Mustafa Seçen “Elmadağ’da kazanan halktır.” Diyerek. Başkan Gazi Şahin’e arkadaşlığının simgesi olarak bir hediye sunmak istediği belirtti.

Dernek başkanı Seçen’in hediyesini kabul eden Başkan Gazi Şahin, Dernek Başkanı Mustafa Seçen’e hoş ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr