T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Bu Gençlerde İş Var

 

Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun genç yetenekleri destek olunduğu takdirde neler başarabileceklerini ispat ettiler.

Kent Tiyatrosunun yetenekli gençleri Elmadağ’ın Sanat ve Kültürünü ışık tutmaya başladılar. Bir yandan harıl harıl 18 Mart Çanakkale Zaferleri ile ilgili oyunlarına hazırlanan gençler arta kalan vakitlerini yine sanatla değerlendirip hem kendilerini hem de Elmadağlı vatandaşları mutlu ediyorlar.

Tiyatrocuların Konseri

Kent tiyatrosunun gençleri tüm detaylarını kendilerinin hazırlayıp sunduğu tamamıyla genç yeteneklerden oluşan kadro ile Elmadağlı vatandaşlara güzel bir gece yaşattılar. Gençlerin organizasyonuna seyirci ve destekçi olarak katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Gençlere Destek Olacağız

Gençlerin organizasyonundan büyük bir keyif aldığını belirten Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, “Ne istediğiniz nasıl çalıştığınıza bağlıdır. Bu genç arkadaşlarımız başarı istiyorlar kültür- sanat adına ilçeye katkıda bulunup ilçe gençliğini yönlendirmek istiyorlar. Biz bu isteklerini çok iyi anlıyoruz ve onlara destek oluyoruz. Bu organizasyonu; sunucusundan, baskı tasarımına kadar bütün detayları ile hazırlayan ve sunan gençlerimize şunu söylüyorum sizlerle sizin desteklerinizle çok şey kazanacağız.” Dedi

Başarının Karesi

Tiyatro oyuncularının organizasyonu gece geç vakitlere kadar sürdü. Organizasyona yoğun ilgi gösteren vatandaşlar gençlerin organizasyonlarını beğendiklerini alkışlarıyla gösterdiler. Gecenin sonunda oyuncular, başarının karesinde yer almayı da ihmal etmediler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr