T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Yine Dörtlediler

 

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü son maçında Eğitim Spor’u 4–1 yenerek ligin bitimine 3 hafta kala aradaki puan farkını korudu.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğun en büyük adayı oldu. Son maçında Eğitim Spor’a da 4’lük tarife uygulayan belediye spor 1. Amatör küme 2. gruptaki liderliğini korudu.

19 Mayıs 1 No’lu dış sahada oynanan maçta Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü 4’ler kervanına bir takımı daha ekledi. Eğitim Spor’la karşılaşan Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü rahat çıktığı maçta rahat bir oyunla rakibini yendi. Bu galibiyetle puanını 35’e çıkartarak en yakin rakibi ile olan 7 puanlık farkın kapanmasını engel olarak evine döndü.

Takımın çalışması hakkında bilgi veren Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü yöneticilerinden Ferit Soysal, “Resmen şampiyon olana kadar disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çok emek harcadık. Şampiyonluğu Başkanımız Gazi Şahin’e hediye edeceğiz” Dedi.

Şampiyonluk Maçı

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü ile Şentepe Spor arasında 28/02/2010 Pazar günü saat 13.30’daki Elmadağ Spor Kompleksi çim sahasında oynanacak şampiyonluk maçına tüm halkımız davetlidir.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr