T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İşte Şampiyon

 

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü işi sıkı tuttu ve ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü, kendi sahasında Şentepe Spor ile karşılaştı. Elmadağ Spor Kompleksi Futbol Sahası’nda oynanan maçta Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü rakibini kendi sahasına hapsederek adeta gol şov yaptı.

Taraftar desteğini de ardına alan Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü, rakip kaleye gol oldu yağdı. Rakip takımın kalecisine zor anlar yaşatan belediye sporlu futbolcular maçtan 8-1’lik bir sonuçla ayrıldı.

1. Amatör Küme 2. Grup Şampiyonuna Şahin’den Yemek

Bu skorla 41 puan ve 39 averajla rakamsal olarak şampiyonluğu garantileyen Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü yöneticilerine ve futbolcularına şampiyonluk yemeği verildi.

Başkan Gazi Şahin’in verdiği yemekte şampiyonluklarını kutlayan kulüp yöneticileri ve futbolcuları, iyi bir sezon geçirdiklerini belirterek şöyle konuştular: Çok çalıştık. Hedefimiz belliydi. Programlı bir şekilde çalışarak hedefimize doğru ilerledik ve hedefimize ulaştık.

Sporu sevdiğini ve sporcuya her zaman için destek verdiğini anlatan Başkan Gazi Şahin ise kulüp yöneticilerini ve futbolcuları kutlayarak "Nice kutlamalarda yine beraber olacağız.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr