T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitimde Kalite

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i, Gazi Şahin Anadolu Lisesi’ne yeni atanan okul müdürü Nesim Erkınay ziyaret etti.

Başkan Gazi Şahin’i ziyaret eden Gazi Şahin Anadolu Lisesi’nin çiçeği burnundaki müdürü Nesim Erkınay, Şahin’le eğitim ve eğitimin niteliği, üzerine sohbet etti.

Okul müdürü Nesim Erkınay, tanışmak ve sohbet etmek için geldiğini, eğitime verilen desteğin eğitim dünyası ve okullar açısından önemli olduğunu söyledi.

Çocuklarımız İçin Çok Yönlü Destek

Erkınay, Başkan Gazi Şahin’in okullara yönelik ziyaretlerinin, sohbetlerinin ve çok yönlü desteklerinin ilçe eğitimi açısından önemli olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: Yerel idarecilerin eğitime bu derecede destek vermeleri okullar açısından önemlidir. Yerel idarecilerin destekleri sayesinde okullarda eğitim kalitesi artmakta ve sorunlar oluşmadan çözüme kavuşabilmektedir. Başkan Gazi Şahin’in okullara kitap desteğinden tamir bakımına kadar birçok hususta verdiği destek bilinmektedir.

Gazi Şahin Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nesim Erkınay’la tanışma sohbetlerinin güzel geçtiğini ifade eden Başkan Şahin eğitime çok yönlü desteğin süreceğini yeni neslin iyi yetişmesi için bu konunun önemli olduğunu söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr