T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Cemre Yola Düştü

 

Elmadağ Belediyesi yol çalışmalarını hızlandırdı. Kış mevsiminin etkisini kaybetmesi ile birlikte Elmadağ Belediyesi ekipleri yol açma ve bakım çalışmalarını süratlendirdi.

Elmadağ Belediyesi bahar mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirmesi ile birlikte çalışmalarına devam ediyor. Geçen sezondan beri devam eden Hasanoğlan Çevre yolu, yol açma çalışmaları Büyükşehir Belediyesi ile birlikte sürerken, bir yandan da kış mevsimi ile birlikte bozulan köy yolları bakıma aldı.

Konu ile ilgili konuşan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,” Biz çalışmalarımız belirlenen hedefe doğrultusunda yaparız. İlçemizin mücavir alanı geniş. Bu bizim bahanemiz olamaz, olsa olsa çalışma azmimizi arttırır. Hedefimiz belli; sabırla, düşünerek kaliteli hizmeti vatandaşlarımıza sunacağız.” Dedi.

Şahin,”Hizmeti Getireceğiz, Başka İşimiz Yok.”

Bozuk yolların bakımlarının devam edeceği bilgisi aktarılırken toplamda 6000 metre uzunluğunda olan Hasanoğlan Çevre Yolu’nun tamamlanmasıyla bölgedeki taş ve kireç ocaklarındaki ağır vasıta araçlarının bu yolu kullanacağı ve şehir içi ulaşımın rahatlayacağı bilgisi aktarıldı.

Yol çalışmalarının devam edeceği bilgisini aktaran Başkan Gazi Şahin, “Biz Elmadağ’a hizmeti getireceğiz, başka işimiz yok.” Dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr