T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’e Çankırı’dan Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i Çankırı İli Şabanözü İlçesi Belediye Başkanı Ali Çapçı ve beraberindeki heyet ziyaret etti.

Başkan Gazi Şahin’e ziyarette bulunan Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapçı ve beraberindeki heyet ilk olarak belediyeler arası bilgi paylaşımı ve iletişim üzerine konuştular.

Bilgi paylaşımı ve belediyeler arası iletişimin önemine vurguda bulunan taraflar, mahalli idarelerde kalite güdülerek yapılan çalışmaların ve projelerin halkla birlikte devletin birçok kurum ve kuruluşunun çalışmasına yardımcı olduğuna dikkat çektiler.

Düşünen Belediyecilik

Misafir ağırlamayı çok sevdiğini ifade eden Başkan Gazi Şahin, misafirlerle projelere uygun fikirleri değerlendirmenin hem kendisi açısından hem konuğu açısından önemli olduğunu söyledi. Şahin,” Hizmet için insan merkezli çalışan belediyeler fikir üretmek zorundadır. Düşünen belediyecilik kavramı hizmete yönelik ve uzun vadeli olmalıdır.” Dedi.

Konuk belediye başkanı ile bir süre daha sohbet eden Başkan Gazi Şahin, belediyeler arası ziyaretlerin çalışmaları olumlu yönde etkileyeceğini söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr