T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Görüşmeler Hizmet Oldu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in görüşmeleri devletin ve hizmetin devamlılık arz etmesi anlayışı, Elmadağ’a yeni bir hizmet kazandırdı.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in Karayolları Genel Müdürlüğü ile ilgili görüşmeleri vatandaşa hizmet olarak döndü. Elmadağ İlçesi’ni ikiye bölen Samsun Karayolu üzerine üst geçit inşaatı başladı. 40 metre uzunluğunda ve 2.10 cm genişliğinde olacak olan tüp üst geçidin Mart ayı sonunda hizmete girmesi planlıyor.

Kurtuluş ve Yenice mahallelerini ikiye bölecek olan üst geçit çalışmasıyla, vatandaşların büyük bir sıkıntıdan kurtulacakları aktarıldı. Samsun Karayolu üzerinde ağır vasıta araçlarının ve şehirlerarası yolcu otobüslerinin yoğun bir şekilde seyir aldıkları belirtilerek; yaya güvenliği için çok önemli olan çalışmanın tamamlanmasıyla vatandaşların trafik güvenliğinin sağlanacağı belirtildi.

Hayırlı Olsun

İnsan merkezli hizmet anlayışının farklı kategorilerde ve farklı çalışmalarda da devam edeceğini söyleyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, “Hizmet için kurum ve kuruluşlarla istişare çalışmalarımız devem edecektir. İnsan odaklı hizmetimiz hız kaybetmeyecektir.” Dedi.

Başkan Şahin, getirilen bu hizmetin hayırlı olmasını temenni ederek Karayolları Genel Müdürlüğü’ne de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr