T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Öğrencilerden Teşekkür

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret eden öğrenciler, Şahin’e Kültür-Sanata ve kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Elmadağlı gençlerin ziyaretleri Başkan Gazi Şahin’i fazlasıyla memnun etti. Öğrenciler Elmadağ’da kültür ve sanat faaliyetlerinin artık daha yoğun olduğunu kaydettiler.
Başkan Şahin’le kültür ve kültürün yansıması olan gençler üzerine sohbet eden ziyaretçiler, en iyi vakit geçirmenin boş vakit geçirmek olmaması gerektiğini, dolu dolu vakit geçirmenin en iyi yönteminin kültür ve sanatın her türlüsüyle uğraşmak olduğunu kaydettiler.

Kültür-Sanat Ufku Açar

Genç ziyaretçiler arasında bulunan Cemile Canyurt, “Başkan Gazi Şahin’in desteğiyle Elmadağ’da bir tiyatro kurulmuştur. Başkanımızın gençlere büyük destek verdiğini, folklor ve müzikle ilgili de çalışmalarının olacağını da biliyoruz.” Diyen Canyurt şunları vurguladı:

Kültür ve sanatla uğraşmak derslerimize engel olmuyor; planlı yapıldığında derslerimize destek oluyor ve ufkumuza da olumlu katkılar sağlıyor.

Örnek Oluyorlar

Öğrencilerle sohbet eden ve isteklerini dinleyen Başkan Gazi Şahin ise şöyle konuştu:
Gençlerle sohbet etmek, gençlerin fikirlerini dinleyip projelerine katkı sağlamak güzel bir duygu. Bu doğrultuda gençlerin ilk projesini gerçekleştirdik. Tamamıyla kendilerinin organize ettiği konserle gençlerimize güven duygusunu aşıladık. Gençlerimiz artık yaşıtlarına örnek oluyorlar.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr