T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sağlıklı Gülüşler

 

Elmadağ’da gülüşler daha pürüzsüz olacak. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Elmadağ Diş Tedavi ve Protez Merkezi hizmete açıldı. İlk muayeneyi Başkan Gazi Şahin oldu.

Elmadağ’da Sağlık Bakanlığı Elmadağ Diş Tedavi Merkezi hizmete başladı. Sağlık merkezinin hizmete açılışını Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin, ilçe meclis üyeleri, daire amirleri ve vatandaşlar gerçekleştirdi.

Diş tedavi merkezini kaymakam Ejder Sarıçiçek ve kalabalık bir heyetle gezen Başkan Gazi Şahin, bina içerisindeki sistemli tasarımın ve modern cihazların vatandaşlar için hizmet adına olumlu bir gelişme sağlayacağını söyledi.

Mücadelemiz Çağı Yaşatmak

Gazi Şahin, “Çağımıza uygun bir tedavi merkezinin Elmadağ’da hizmete girmesi vatandaşlarımız açısından önemli gelişmelerden biridir. Bu tür gelişmelerin ilçemize getirilmesi hususunda tüm çabalarımızı sarf etmeye devam edeceğiz. Mücadelemiz çağı yaşatmak içindir” Dedi.

Diş tedavi merkezinde vatandaşlarla da sohbet eden Gazi Şahin, vatandaşlara birçok hizmetin getirilmesi hususundaki görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Gazi Şahin çocuklara yönelik bir çağrıda bulunarak dişlerin günde en az iki kere diş etine uygun diş fırçasıyla fırçalanması gerektiğini söyledi.

İlk Muayeneyi Şahin Oldu

Hizmete giren Elmadağ Diş Tedavi Merkezi’nde ilk muayeneyi Başkan Gazi Şahin oldu. Muayenede Başkan Şahin’in sağlık bir diş yapısının bulunduğu söyleyen diş hekimleri Vatandaşları sağlıklı yaşamaları için diş ve diş etlerinde problem oluşmadan kontrole davet ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr