T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankaralılar Buluştu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Mamak Şubesini ve Elmadağ’da faaliyet gösteren dernekleri ağırladı.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin AHİD’in bir geleneğini sona erdirdi. Her hafta sonu pilav günü geleneğini Elmadağ’da bu hafta da tirit olsun diyerek geçicide olsa tirit günü haline getiren Başkan Gazi Şahin kalabalık olan konuklarını büyük bir memnuniyetle ağırladı.

AHİD Mamak Şubesi Başkanı Osman Emir, Mamak Şube sekreteri Lütfü Tunca, AHİD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Elmadağ’da bazı dernek üyeleri ile birlikte farklı bir hafta sonu geçirmenin tadını çıkardılar.

Kalabalık Bir Heyet

Davette konuşan AHİD Mamak Şube Başkanı Osman Emir,” Kalabalık bir heyet olarak buraya geldik, bizi burada sevgiyle karşılayan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ve diğer çalışanlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Onur Kurulu Üyemiz Gazi Şahin’in çalışkanlığının Elmadağ’a büyük fayda sağlayacağını biliyoruz.” Dedi.

Gazi Şahin’le Elmadağ Hareketlendi

Bol sohbetin ve dostluğun hakim olduğu kaynaşma yemeğinde konuşan AHİD Mamak Şube Sekreteri Lütfü Tunca,” Birlik ve beraberliğin ön planda olduğu yemekte geniş bir katılımla dernek üyelerinin kaynaşması sağlanmıştır. Bu organizasyonu düzenleyen ve güzel bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum ve Başkan Şahin’in ufkunun geniş olduğunu biliyor Elmadağ’a hizmet adına çok olumlu değerler katacağını düşünüyorum.” Diye konuştu.

Karşılıklı Hediyeleşmeler

Yemek sonunda Başkan Gazi Şahin, AHİD Mamak Şube Başkanı Osman Emir’e Türk bayrağı motifli el yapımı bir işleme hediye ederken dernek yöneticilerinden Lütfü Tunca ise Başkan Gazi Şahin’e çiçek takdim etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr