T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
‘EV’lendik

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Elmadağ Belediyesi Başkanlığı arasında tanzim edilen protokole göre Elmadağ TOKİ Konutları’nda hazır vaziyette bulunan dairelerin satışı gerçekleştirildi.

TOKİ ile Elmadağ Belediyesi Başkanlığı arasında kaleme alınan protokol neticesinde Elmadağ TOKİ konutlarına yönelik uygulanan kampanya neticesinde satışa sunulan 125 konuttan 116’si satılarak yeni sahiplerine ulaştı.

TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in görüşmeleri neticesinde başlatılan ve 180 ay vadeli kira öder mantığı ile vatandaşlara satışa sunulan Elmadağ TOKİ evlerinin satışına vatandaşların gösterdiği ilgi yoğun olunca kampanyanın 31 Mart 2010 tarihine kadar uzatılmasına karar verildi.

Gazi Şahin “Şartlar Uygun”

10.000 TL (on bin) peşinat ve bankada uygulanan sözleşme ile 180 ay vade ile satışa sunulan konutların 116’sının satılması tarafları mutlu ederken konu ile ilgili olarak konuşan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,” İlçemiz için her kapıyı zorluyoruz. İlçemizin her alanda gelişimini sağlamak amacıyla hep istişare içerisinde oluyoruz. Kampanya ile yeni evlerine taşınmış olan ve taşınacak olan vatandaşlarımızın sıcak yuvalarında her daim mutlu olmaları bizim için önemlidir.” Dedi.

Elmadağ TOKİ konutlarına yönelik olan kampanyanın 31 Mart 2010 tarihine kadar uzatıldığı bilgisi verildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr