T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kaliteli Yönetim

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, belediye bünyesinde görev yapan idari personelle buluştu. Gazi Şahin,  yeni çalışma sezonunda yapılması gerekenlerin nasıl ve ne amaçlı yapılacağını idari personele aktardı.

Yeni çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte personelle buluşan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle toplantı yaptı. Eksiksiz katılımın gerçekleştiği toplantıda idari personele geçen sezonun değerlendirmesini yapan Başkan Gazi Şahin, yeni sezondan beklentilerini başkan yardımcıları ve birim müdürlerine aktardı.
2010 yılı sezonunun Elmadağ için atılım yılı olması amacıyla yapılması gerekenlerin ilgili yasal çerçeveler dahilinde özenli bir şekilde yapılacağını da aktaran Başkan Gazi Şahin, 2009 yılından beri süregelen faaliyetlerin tamamlanma aşamasında çalışmaların devam edeceğini, ilgili projeler için görüşmelerin süreceğini aktardı.

Halka Yönelik Plan ve Proje
Başkan Şahin, halkla ilişkilerde, halkın istek ve beklentilerine yönelik yapılacak çalışmalarda, halkın fikir ve taleplerinin önemsenmesi gerektiği hususunu idari personele aktarırken şöyle konuştu:
Var olan projelerimizin büyük çoğunluğunu halkımızın takdiri belirlemiştir. Yaptığımız iş halk için olduğuna göre halktan uzak ve halkın görüşlerinden soyutlanmış bir idari yönetim sergileyemeyiz ve de çalışma planlaması yapamayız. Halkımızın istekleri doğrultusunda oluşan; iş merkezi, otel, kültür merkezi, kütüphane ve talep edilen bölgelere yönelik düşünülen park ve koşu yolu projelerimiz ile yol çalışmalarımızla ilgili girişimlerimiz yeni sezonda da devam edecektir.

Ekip Çalışması
Ekip çalışmasıyla nitelikli hizmete ulaşılacağını aktaran Başkan Gazi Şahin, ekip çalışması içerisinde yapılacak her çalışmanın halka yönelik önemli getirileri olacağını aktardı. Personele yönelik yapılacak eğitim seminerleri ile akıcı bir yönetim sergileneceğini de aktaran Şahin,  sonuca yönelik çalışma gayreti içerinde olacaklarını söyledi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr