T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İl Müftüsünden Ziyaret

 

Ankara İl Müftüsü Mustafa Hakkı Özer Elmadağ’da Çanakkale Şehitleri ve Şehitlik adlı konferansa katıldıktan sonra Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i İlçe Müftüsü Yusuf İzzettin Kara ile birlikte ziyaret eden Ankara İl Müftüsü Mustafa Hakkı Özer, Çanakkale Zaferi ve Yaşlılar Haftası ile ilgili görüşlerini ve iyi niyetlerini belirtti.

Hakkı Özer, “Çanakkale ile ilgili söylenecekleri şehitlerimiz zamanında ve yerinde söylemiştir. Biz sadece onlara Allah’tan rahmet diliyoruz.” Diyen Özer Yaşlılar haftası ile ilgili olarak da şunları aktardı:

Her insanın ulaşması muhtemel bir durumdur yaşlılık. Yaşlılarımıza sahip olduğumuz ölçüde değerlerimizi sahip çıkıyoruz.

Düğüm Noktası

İl Müftüsü M. Hakkı Özer, Elmadağ Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Başkan Şahin’le sohbet etti. Özer, Elmadağ ilçe olarak önemli bir konuma sahip. Ulaşım açısında bir düğüm noktası, son çalışmaları Gazi Şahin’le değerlendirdik. Şunu anladım ki Elmadağ’da ilerleme adına atılımlar kendini hissettiriyor” diye konuştu.

İl Müftüsü Mustafa Hakkı Özer’in ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu belirten Başkan Gazi Şahin, “Değerli idarecilerin ziyaretleri bizi memnun etmektedir. Misafirlerimizle sohbetlerimiz, fikir alışverişlerimiz hepimize olumlu katkılar sağladığını düşünmekteyim” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr