T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sağlık Meslek Lisesi’nden Başkan ŞAHİN’e Plaket

 Elmadağ sağlık meslek lisesi’nden Başkan Şahin’e  Çevre düzenlemesine gösterdiği özenden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Elmadağ Sağlık Meslek Lisesi’nin Elmadağ Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlediği Şiir dinletisi ve eğlence programına Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarışık, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,  Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş , sağlık meslek lisesi öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Kültür ve eğlence programına katılan  bir çok öğrenci,  müziğin ritmine uyum sağlayarak koltuklarından kalkıp eğlenmeye başladılar, Öğrenciler, ders ve sınav stresini  üzerlerinden atmaya çalıştılar.
 
Sağlık meslek lisesi müdürü Metin Aksoy,  bahar mevsiminin gelmesiyle, kış mevsiminin insan üzerinde bıraktığı negatif enerjiyi hem öğrenerek  hem de eğlenerek  atmanın öğrencileri büyük katkı sağlayacağına dikkat çekti.

Programın sonlarına doğru okul müdürü  Aksoy, Elmadağ Sağlık Meslek Lisesi bahçesi ve çevresindeki düzenlemelerden dolayı Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Teşekkürlerini ileterek bir plaket verdi. Plaketi alan Başkan Şahin Eğitimin Önemine vurgu yaparak, hizmetlerin devamının geleceğini belirtti. Şahin  salonda bulunan öğretmen ve öğrencilere hitaben her türlü proje önerisini değerlendirebileceklerinin altını çizdi

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr