T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Tiyatrocular Ödüle Doymuyor

 


Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun yetenekli gençlerine b ir teşekkür ve ödül de Başkan Gazi Şahin’den geldi.

Yaklaşık 6 aydır hummalı bir çalışma içerisinde “Harmanyeri 1915” adlı oyun hazırlanan ve bu oyunu birçok yerde başarılı bir şekilde sahneleyen kent tiyatrosunun genç yeteneklerine bir ödülde Başkan Gazi Şahin’den geldi. Çiçeği burnunda tiyatroculara ve tiyatrocuların en büyük destekçisi olan ailelerine yönelik olarak bir gece düzenlendi.

Ailelerle Birlikte Mutlu Anlar

Gecede tiyatrocuların eğlencesine ortak olan Başkan Gazi Şahin, tiyatrocuları ve ailelerini tebrik etti.  Başarılarını aileleriyle kutlayarak keyifli bir akşam yemeği yiyen gençler hep birlikte eğlenerek hoş vakit geçirdiler.

Eğlence gecesinde konuşma yapan Başkan Şahin, Elmadağ’a tiyatro keyfini ve zevkini aşılayan gençleri tebrik ettiğini söyledi. Şahin,” Eğitimlerine devam eden gençlerimiz zor olanı çalışmayla başararak sanat adına ilçemize büyük bir artı kazandırdılar. Zor ve sıkı bir çalışma neticesinde sanat dünyasına adım atarak burada hem bizi hem de ailelerini mutlu eden gençlerimize ve de onlara her türlü desteği sağlayıp neler başardıklarını keyifle izleyen ailelerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Başkan Şahin, Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun hocası Umut Sarıaslan’ı ve genç tiyatrocuları tebrik ederek emeğe geçenlere teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler takdim etti. Gecede belediye çalışanlarını da unutmayan Şahin, ekip ruhuyla hareketlerinden dolayı belediye personeline de teşekkür belgesi verdi.

Müzik ve eğlencenin bol olduğu ödül gecesi, doyasıya eğlenceyle son buldu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr