T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Doktorlardan Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i Özel Venividi Mamak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Başhekim Yardımcısı olan Oğuz Kalkan ziyaret etti.

Başkan Gazi Şahin’e ziyarette bulunan Venividi Hastanesi Mamak Şube Başhekim Yardımcısı ve beraberindeki heyet sağlık üzerine bir süre sohbet etti.

Sağlık sisteminin değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda özel hastanelerin vatandaşlara sağladığı imkanlar anlatıldı. Özel hastanelerin hasta bakım ve sonrasındaki hizmetlerin kalite açısından önemli olduğuna değinen Oğuz Kalkan,“ Hastaneler sağlık açısından en önemli yerlerin başında gelmektedir. İnsanın sağlığına yeniden kavuştuğu yer olan hastaneler sistemli bir şekilde hizmet vermeli vatandaşların her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmelidir.” Dedi.

Başhekim Yardımcısı Oğuz Kalkan’la bir süre sohbet eden Başkan Gazi Şahin, sağlığın ihmale gelmeyen bir özelliğinin bulunduğuna dikkat çekerek söyle konuştu:

İnsanın elindeki en büyük mutluluk ve zenginlik sağlıktır. Sağlığımızı kaybetmeden bu durumu kavrayabilmemiz çok önemlidir. Sağlık sisteminin iyileştirilmesine yönelik çok önemli adımlar atılarak sağlıkta kalite arttırılmıştır. Vatandaşlarımıza yönelik olarak bizde birçok sağlık taraması gerçekleştirdik ve diş sağlığı merkezini ilçemize getirttik. Amacımız imkanlar dahilinde daha fazlasını yapabilmektir.

Venividi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyetle bir süre daha sohbet eden Başkan Gazi Şahin, hastane yönetimine bulundukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr