T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başarı Ödüllendirildi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başarılı Öğrencileri ödüllendirdi. Gazi Şahin,” Başarı en çok bizleri mutlu ediyor” dedi.

Elmadağ’da ilköğretim ve ortaöğretimde öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin farklı branşlarda sağladıklar başarılar ilçe meclis kararı doğrultusunda ödüllendirilmeye devam ediyor.

Barut İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencilerinden Merve Özcan, Öğretmenler Günü için yazmış olduğu ‘Her Şeyim’ adlı kompozisyonla il bazında kazandığı birincilik derecesi ile arkadaşlarının gurur kaynağı olmuştu.

Yine aynı okuldun 6.sınıf öğrencisi Buse Nur Ziyade, İstanbul’da düzenlenen İ.K.A.D Uluslar Arası Karate Turnuvası’nda elde ettiği üçüncülük madalyası ile Elmadağ’ı başarılı bir şekilde temsil etmişti.

Son olarak 2006 ve 2009 yılları arasında resim ve kompozisyon dallarında sağladığı dereceler sebebiyle başarılı bir grafik çizen Elmadağ Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Hilal Küçükceylan başarının simgesi durumundaydı.

Sağladıkları başarılarla göz dolduran bu gençler ilçe meclisi kararı doğrultusunda ödüllendirildi.

Altın Kalpli Yetenekler Altınla Ödüllendirildi

Başarılı gençlere altınlarını Elmadağ İlçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoğlu ile birlikte veren Başkan Gazi Şahin, yeteneklere sahip çıkılması gerektiğine vurguda bulundu.

Başkan Şahin,”Başarılı öğrencileri ödüllendirmek, sevinçlerine ortak olup, çalışmalarına destek olmak bizim için önemlidir. Destekle birçok başarının geleceğinin bilincindeyiz. Bu gençlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamı için kapımızın her zaman açık olduğunu belirtmek istiyorum.” Dedi.
 
Gazi Şahin, başarılı öğrenci Merve Özcan’dan ‘Adalet Mülkün Temelidir.’ sözü ile ilgili bir kompozisyon hazırlamasını istedi. Şahin, Kompozisyonla birlikte kitap hediye edeceğini, kitapların en büyük dost olduğunu söyledi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr