T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Hizmette Süreklilik

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, geçen sezon yaptırdığı ve birçok futbol turnuvasının düzenlendiği halı sahaya ilave yapılar ekleterek halı sahanın modern bir spor tesisi haline dönüşmesini sağlıyor.

Geçen sezon tamamlanan ve ücretsiz olarak ilköğretim öğrencilerine tahsis edilen, birçok turnuvanın düzenlenip kupaların elden ele dolaştığı Elmadağ Belediyesi Halı Sahası’na modern bir yapı ekleniyor.

Halı saha yanına inşa edilen, 2 katlı yapının tamamlanmasıyla spor keyfinin daha sistemli olarak hissedileceğini ifade eden Başkan Gazi Şahin, ilave edilen bu yapıyla sporun daha gözde ve bilinçli yapılacağını belirtti. Başkan Şahin, içerisinde duşa kabinlerin, tuvaletlerin, soyunma odaları, dinlenme odası ve cafenin bulunacağı yapının üst katında bir de terasın bulunduğunu ifade etti.

Yaşlısı Genci Kol Kola

Tamamlanan halı sahada yaşlı ve genç vatandaşların kol kola sabah yürüyüşü ve koşusu yaptığını ifade eden Şahin,” Hizmete yönelik yapılan çalışmalar muhakkak talep görür. Bizler yeter ki vatandaşa hitap edelim. Vatandaşlarımızın isteklerini göz ardı etmeyelim. Taleplere yönelik olarak görüşmelerimizi ve çalışmalarımızı hizmete dönüştürme gayreti içerisinde olalım” diye konuştu.

Kötü alışkanlıklardan alıkoyuyoruz

Gençleri kötü alışkanlıklardan alıkoymanın etkin yollarından birinin de kültürel ve sportif faaliyetlere önem verilmesi olduğunu hatırlatan Başkan Gazi Şahin, gençlerin topluma en iyi adaptasyonun kültürel ve sportif faaliyetlerden geçtiğine vurguda bulunarak eğitim - kültür ve spora gereken özenin gösterildiğini belirtti.

Halı saha yanında yapımı süren iki katlı yapının en kısa sürede tamamlanacağı bilgisini aktaran Şahin, süregelen çalışmaları inceleyerek bu tür faaliyetlerin devamının geleceğini müjdeledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr