T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Çöp Araçları Çiçek Açıyor

 

Elmadag Belediyesi bahar revizyonuna çevre temizlik araçlarini bakima almayla basladi. Bakima alinan araçlar çevre sagligina uygun motiflerle donatiliyor.

Elmadag’da agaçlarda açan çiçekler Elmadag filosuna da yansidi. Elmadag Belediyesine ait araç filosu bakimdan geçerken çevre temizlik araçlari da çiçek açmaya basladi.

Bahar mevsiminin iyiden iyiye etkisini göstermesiyle birlikte çalisma planini gözden geçiren Baskan Gazi Sahin,  her hafta basi idari personelle toplanti düzenliyor.

Yapilan toplantilarla halka daha iyi ve sürekli hizmet götürme anlaminda fikirleri dinleyen Baskan Sahin,” Yeni çalisma sezonu ile en iyi hizmeti en iyi sekilde sunma gayreti içerisinde olacagiz. Personelimizin daha iyi hizmet vermesi adina toplantilar düzenliyoruz. Araç filomuzun periyodik bakimlarini gerçeklestirip çevre sagligina uygun hale getiriyoruz. Hatta araçlarimizin görüntülerinde de bu yönde iyilestirmelerde bulunuyoruz.” Diye konustu.

Temizlik araçlari göreve hazir

Temizlik Isleri Müdürlügü’ne ait 15 araç ve elde bulunan imkanlarla en iyi hizmetin verilecegi belirtilirken, vatandaslarin yeni sezonda da temiz hayat sürdürmeleri için çalismalara özen gösterilecegi ifade edildi.  Temiz ve bakimli bir Elmadag için yapilmasi gerekilenlerin bir sistem dahilinde yapilmaya devam edecegi söylendi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr