T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Huzurun Emanetçileri Şehit Aileleri ile El Ele

 

Elmadag Belediyesi Türk Polis Teskilati’nin 165. kurulus yil dönümünde polislere yönelik bir eglence programi düzenledi.

Baskan Gazi Sahin’in organize ettigi programa Garnizon Komutani Dz. Kd. Albay Ertugrul Yurtseven, Cumhuriyet Bassavcisi Erdal Demir, Cumhuriyet Savcisi Mustafa Yildirim, Ilçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoglu, emniyet mensuplari ve sehit aileleri katildi.

Aksam Yemeginde bir araya gelen davetliler yemek esliginde bir süre sohbet etti. Yemekten sonra baslayan ve agirlikli olarak Türk Halk Müzigi ve Sanat Müzigi’nin seslendirildigi gecede, davetliler hep birlikte eglenerek özel günün güzelligini yasadilar.

En büyük ilgi sehit ailelerine

Gecede en büyük ilgiyi gören sehit aileleri, sehitlerinin meslektaslariyla ayni ortamda buruk da olsa eglenmeye çalistilar. Kaybettikleri yakinlarinin sicakligini emniyet mensuplarinda bulmaya çalisan sehit aileleri de hos vakit geçirmeye çalistilar.

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin gecede emniyet mensuplarina ve sehit ailelerine çesitli hediyeler sunarak polis teskilatinin 165. kurulus yil dönümünü kutladi. Ayrica Gecede emniyet mensuplarina basarilarindan dolayi bir de takdirname verildi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr