T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi ISO 9001’e Geçiyor

 

Elmadag Belediyesi gelisime ve gelisimin zorunlu neticesi olan degisime uyum saglama sürecini yakindan takip ediyor. Bu dogrultuda Toplama Kalite Yönetimi’ne geçisin ilk adimini atti.

Elmadag Belediyesi kaliteli hizmet sunma adina ve vatandasin memnuniyetini arttirmaya yönelik olarak önemli bir uygulamaya imza atiyor.

Baskan Gazi Sahin’in insan merkezli hizmet anlayisi dogrultusunda Toplam Kalite Yönetimine geçmek için çalismalarina baslayan Elmadag Belediyesi en iyisini en iyi yöntemle sunma gayreti içerisinde Toplam Kaliteli Yönetimi ISO 9001 egitim seminerinin ilkini düzenledi.

En Önemli Kaynak Insan

Elmadag Belediyesi Egitim Salonu’nda yapilan ilk egitim seminerinde idari personele yönelik bir konusma yapan Baskan Yardimcisi Sami Özer, “Insan gelistikçe sistem olumlu yönde gelisir. Çaga uyum saglama adina yapilan bu seminerler dizisi hem kursiyerlere hem de kuruma büyük bir katki saglar. Yapilan çalismadan haz almaya ve daha iyisine yapmaya yönelik motivasyon arttirici etkisi olan bu seminerlerin bilimselligi kanitlanmistir.” Diye konustu.

Belediye idari personele yönelik yapilan ilk egitim seminerinin ardindan kursiyer müdürler bu çalismanin hem kendileri açisindan hem de kurumsal kimligin gelismesi açisindan önemli oldugu konusunda hemfikir olarak memnuniyetlerine belirttiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr