T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TOKİ’ye Çevre Düzenlemesi

 

Elmadag Belediyesi TOKI konutlari yerleskesi çevresinde geçen yil baslattigi çalismalara hiz verdi. TOKI yerleskesi etrafinda yapilan temizlik ve düzenlemenin ardindan yeni yol çalismalari basladi.

Elmadag Belediyesi’nin geçen sezondan baslatmis oldugu TOKI çalismalari hiz kazanarak devam ediyor. Geçen yil itibariyle TOKI konutlarina yeni bir yol kazandirilmisti. Bununla yetinmeyen ekipler bu yil hizli bir çalismayla TOKI yerleskesine modern bir hava kazandirmaya çalisiyorlar.

Etrafi bakimsiz araziden olusan bölgeye modern bir hava katilacagi; yapilan yeni yol çalismalarinin ardindan çevre düzenlemesine de baslanacagi ve bölgenin fidan dikmek suretiyle yesillendirilecegi belirtildi.

Devlette devamlilik önemlidir.

Devletin devamliligi ilkesi dogrultusunda yapilan çalismalarin halka büyük katkilar saglayacagini belirten Baskan Gazi Sahin söyle konustu:

Geçen yil basladigimiz çalismalara kis sezonuyla birlikte ara vermistik. Simdi çalismalarimiza yeniden basladik. Modern bir kentlesme için sabirla ve israrla çalisiyoruz. TOKI konutlarinda bulunan vatandaslarimizin isteklerini iyi biliyoruz ve bizi ilgilendiren konulari programimiza dahil ediyoruz.  Ekiplerimizin yogun çabalari devam ediyor. Basbakanlik Ilçemize TOKI’yi kazandirdi. Bizde en güzel sekilde TOKI’yi modernlestirecegiz. Vatandaslarimizin temennileri ile belirlenen hedefimize yilsonunda; yesillendirme çalismalarini ise gelecek yilda tamamlayacagiz.

Baskan Gazi Sahin, Büyüksehir Belediyesi destekli yapilan çalismayla, Elmadag’da modern kentlesme adina güzel çalismalarin yapildigini da sözlerine ekledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr