T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Minik Başkan’dan Huzurevi İsteği

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami sebebiyle koltugunu 11 yasindaki Elif Simay Kiliçarslan’a devretti.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’yi açmasinin ve ulusal egemenligin ilaninin coskuyla kutlandigi bu günlerde Elmadag Belediye Baskanligi koltuguna oturan 11 yasindaki Cumhuriyet Ilk Ögretim Okulu 5. sinif ögrencisi Elif Simay Kiliçarslan, baskanlik koltugundaki talebiyle herkesi sasirtti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’nin Atatürk’ün dünya çocuklarina verdigi önemli bir armagan olduguna vurguda bulunan Küçük Baskan Simay Kiliçarslan, baskanlik koltugunda rutin islerin devami ve projeler hakkindaki gelismeleri baskan yardimcilari araciligiyla degerlendirdi. Küçük Baskan’in talimatlarini ise Gazi Sahin not etti.

Okullarin tamir ve tadilatina yönelik talimatlarda bulunan Küçük Baskan Kiliçarslan, parklarin bakim, onarimi ve yeni park yapimi ile ilgili planlari sorarak ilçenin gelecegi açisindan önemli olan taleplerini siraladi.

Gelecegin Çaliskan Baskani

Yaslilara yönelik huzurevi yapimi yönündeki istegini önemle belirten günün baskani Küçük Elif’in bu tutumu hem devletin hem de insanligin geleceginin teminati açisindan takdirle karsilandi. Talebinin gerçeklestirilmesi için gerekli çalismalarin yapilacagi sözünü alan Küçük Baskan’in tutumu ve konusmasi ise ayri bir begeni konusu oldu.

Baskanlik koltuguna oturan Küçük Baskan Kiliçarslan, daha sonra sahada gezerek çalismalari yerinde incelemeyi de ihmal etmedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr