T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
En Güzel Gün Bu Gün

 

TBMM’nin kurulusunun ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’nin 90. yil coskusu Elmadag’da da büyük bir sevinç ile kutlandi.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armagan ettigi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami Elmadag’da coskuyla kutlandi.
 
Elmadag’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami nedeniyle hükümet konagi önünde bir tören düzenlendi. Törene Elmadag Kaymakami Ejder Sariçiçek, Garnizon Komutani Dz. Kd. Albay Ertugrul Yurtseven, Belediye Baskani Gazi Sahin, Elmadag Cumhuriyet Bassavcisi Erdal Demir, ögretmenler, ögrenciler ve veliler katildi.

Hükümet Konagi önündeki törenin ardindan Elmadag Spor Tesisleri sahasinda yapilan gösteri ilgi ile izlendi. Protokolün halki selamlamasiyla baslayan geçit töreninde günün anlamina ve önemine deginilen konusmalar yapildi. Ögrencilerin siirleri esliginde tamamlanan geçit töreni ve gösterilerin ardindan Elmadag Kaymakamligi ve Elmadag Belediye Baskanligi’nin hediyeleri takdim edildi.

Proje Ödüllendirildi

 “Bu benim eserim” projesinde yarismaya katilan ögretmenlere, resim ve kompozisyon yarismasinda dereceye giren ögrencilere ve Badminton Avrupa Sampiyonasinda ülkemizi temsil eden sporculara ödüllerini, Elmadag Kaymakami Ejder Sariçiçek, Garnizon Komutani Dz.Kd. Albay Ertugrul Yurtseven, Belediye Baskani Gazi Sahin ve Elmadag Cumhuriyet Bassavcisi Erdal Demir verdi.

Sevinçle ve coskuyla baslayan tören yine sevinç ve cosku ile sona ererek en güzel gün bu gün cümleleri ile hafizalarda yer edindi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr