T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’dan Bir Başarı Daha

 

Elmadag Belediyesi Hasanoglan Spor Kulübü sporcularindan Elif Soytürk, 16–18 Nisan tarihleri arasinda Karaman’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Sampiyonasi’ndan iki madalya ile döndü.

Karaman’da yapilan Türkiye Taekwondo Sampiyonasi’na katilan 24 yasindaki Elif Soytürk kazandigi basari ve madalyalari ile döndü. 19–30 yas büyük bayanlar müsabakalarinda Türkiye üçüncülügü,  14 – 35 yas büyük bayanlar takim müsabakalarinda ise Türkiye ikinciligi ile Ankara’yi basari ile temsil eden genç taekwondocu basarisini Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’i ziyaret ederek kutladi.

Basarisini Baskan Gazi Sahin’e armagan eden genç taekwondocu Soytürk, kendisine verilen destegin önemine vurguda bulundu. Soytürk, “Müsabakalar öncesi bana destek veren baskanimiza tesekkürlerimi sunuyorum. Baskanimiz basari için devamli bize destek verdi. Basari sürecini yakalamamiz adina hep yanimizda oldu.” Diye konustu.

Karaman’da kazandigi madalyalarin bir baslangiç olmasi için çalismalarina kaldigi yerden devam ettigini söyleyen Soytürk,  Erzurum’da mayis ayinda yapilacak olan Milli takim kampina katilacagini ve aldigi iyi neticeler ile ekim ayinda Özbekistan’in baskenti Taskent’te düzenlenecek olan Dünya Taekwondo Sampiyonasi’nda ülkeyi en iyi sekilde temsil etme gayreti içerisinde olacagini belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr