T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Ders

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin, belediye bünyesinde baslatilan Toplam Kalite Yönetimi ISO 9001 egitim seminerine istirak ederek katilimcilara o günkü dersi verdi.

Elmadag’da baslatilan ve daha iyi hizmeti daha iyi ve bilinçli sunma amaçli olarak yaklasik bir aydir devam eden Toplam Kalite Yönetimi egitim seminerinin bu seferki anlaticisi Baskan Gazi Sahin oldu.

Egitim seminerine katilarak belediye personeline hitap eden Baskan Sahin, kaliteye ulasma amaçli baslatilan bu seminerler dizisi ile çalisanlarin hem kaliteli hizmet sunacaklarini hem de karsilasilan zorluklara karsi daha sistemli ve bilinçli hareket etme noktasinda büyük ilerleme kaydedeceklerini söyledi.

Sahin,”Donanimli olun ki tebessüm edebilesiniz.”

Seminere katilan belediye personeline yönelik olarak yaklasik bir saat konusan Sahin, bilgi- iletisim yönünden donanimli olunmasinin çalisanlari ve tüm insanlari tebessüme sevk ettigini söyledi. Topluma ve hizmet almaya yönelik talepte bulunan insanlara en dogrusunu en kisa zamanda yeterli bir seviyede aktariminin saglanmasi için Toplam Kalite Yönetiminin önemine vurguda bulunan Sahin sunlari kaydetti:

Bilinen bir gerçegi hatirlatmak isterim egitimin ve gelismenin yasi ve siniri yok. Siniri siz belirlersiniz. Burada alinan egitim ile yalnizca is hayatinizdaki kalite artmakla kalmayacak ayni zamanda sosyal yasantiniza da olumlu etki kazandiracaktir.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr