T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Konsey’den Ziyaret

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’i makaminda Ankara Kent Konseyi Baskani Ahmet Arslan ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Ziyarette bilinçli kentlesme masaya yatirildi.

Ankara Kent Konseyi Baskani Ahmet Arslan ve konsey üyeleri Baskan Gazi Sahin’e ziyarette bulundu. Modernlesen dünyada kent konseylerinin çalismalari ve ileriye yönelik fikirleri üzerinde bir süre sohbet edildikten sonra birlikte çalisilmasi konusunda yapilmasi gerekenler konusuldu.

Ziyarette kentlerin çaga ayak uydurmasinda kent konseylerinin üzerine büyük vazifeler düstügünü aktaran Baskan Gazi Sahin, bunun saglanmasini birlikte çalismaktan ve fikir üretmekten geçtigini belirtti.

Kentlerin gelisiminin agirlikli konusuldugu görüsmede bilinçli kentlesmenin hem kentlerin saglikli gelismesine hem de insanlari egitim ve kültüre sevk edecegi bilgisine vurguda bulunuldu. Bu durumun saglanmasi için her kesim ile isbirligi içerisinde olunmasi gerektigini söyleyen Ankara Kent Konseyi Baskani Ahmet Arslan, belediyelerin bu çalisma içerisinde önemli görevler düstügünü söyledi.

Heyet Elmadag’daki çalismalarin kentlesme adina kayda deger olduguna vurguda bulunarak ilçe içerisindeki eksiklerin iyi tespit edildigini çalismalarin ihtiyaçlar dogrultusunda, kentlesme için, önemli çalismalar oldugunu söyleyerek Elmadag’dan ayrildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr