T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kurallara Uyana Ödül

 
Trafik Haftasi sebebiyle Elmadag Ilçe Emniyet Müdürlügü’nde bir program düzenlendi. Programda trafik ve insan sagligina saygili vatandaslara çesitli ödüller verildi.
 
Trafik Haftasi sebebiyle Elmadag’da düzenlenen programa Kaymakam Ejder Sariçiçek, Belediye Baskani Gazi Sahin, Cumhuriyet Bassavcisi Erdal Demir, Cumhuriyet Savcisi Mustafa Yildirim ve Emin Ünsal katildi.
 
Programda ceza almamis soförlere çesitli hediyeler takdim edilirken, haftanin önemine yönelik siir ve kompozisyon yazan çocuklara da ödül verildi. Elmadag Meslek Lisesi Ögrencisi Naciye Kuzucan’a ödülünü Ilçe Kaymakami Ejder Sariçiçek verirken, siir dalinda basari kaydeden ögrencilerin hediyelerini ise Baskan Gazi Sahin verdi.
 
Ilçe içerisinde faaliyette bulunan tur temsilcilerinin ve minibüsçülerinin de katildigi programda, Trafik Haftasi sebebiyle bilgilendirme amaçli çalismalar yapilacagi; afis ve pankartlarin hazirlanacagi söylendi.
 
Trafik Bilinci Önemli
 
Etkinlikte ilçe genelindeki basarilari ile ve geçtigimiz hafta meydana gelen tir çarpismasi neticesindeki olusan olumsuz kosullarda aninda müdahale de bulunan trafik polisi Tüzün Ünver’de ödüle layik görüldü. Tüzün’ün ödülünü Cumhuriyet Savcisi Emin Ünsal verdi.
 
Haftanin önemi hakkinda görüs bildiren Elmadag Kaymakami Ejder Sariçiçek ve Belediye Baskani Gazi Sahin, Trafik Haftasi’nin anlamina yönelik çalismalarla trafik bilincinin asilanmasi gerektigini belirttiler.
 
Program ilkögretim ögrencilere polis tisörtleri dagitilmasiyla son buldu.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr