T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’e Çaykur’dan Çevre Ziyareti

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’i Çaykur Ankara Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürü Ismail Pinarbas ve Müdür Yardimcisi Mustafa Kemal Coskun ziyaret etti.

Baskan Gazi Sahin’e ziyarette bulunan Çaykur Ankara Bölge Müdürü Ismail Pinarbas ve Müdür Yardimcisi M. Kemal Coskun, Sahin’le ilçe içerisindeki çevre çalismalari üzerine ve Çaykur Ankara Bölge Müdürlügü yerleskesi civarindaki genel düzenlemelerle ilgili olarak görüstüler.

Görüsmede ilçe içerisindeki çevresel faaliyetler hakkinda konusan Baskan Gazi Sahin, yesillendirme çalismalari hakkinda bilgi verdi. Devam eden park bakim çalismalari ve yapimina baslanan çevre düzenlemeleri ve parklarla, Elmadag’in yesil bir renge büründürülmesi için çalismalarin hiz kazanarak devam edecegini söyledi.

Bu yilki program içerisinde yesile ve çevre bilincinin asilanmasina özel ilgi gösterildigini aktaran Baskan Gazi Sahin,” Yasanilabilir bir kent anlayisi için olmazsa olmaz sartlardan biride çevreye önem verilmesidir. Çevre bilinci ile kentimiz yesile doyacak ve vatandaslarimiz rahat ve güzel bir kentte, çocuklari ile hos vakit geçirecek. Çevreye ve çevre sagligina yönelik çalismalarimiz sürekli olacaktir.” Diye konustu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr