T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkanlar Elmadağ’ı İnceledi

 

Ankara Büyüksehir Belediye Baskani Melih Gökçek, Baskan Gazi Sahin’i ziyaret ederek ilçe içerisindeki birçok bölgeyi dolasti. Ikili çalismalari takip ederek, çalismalarin hizlanacagi bilgisini aktardi.

Elmadag’a gelerek ilçeyi gezen, ilçe içerisindeki birçok çalismayi inceleyen ve yapilacak çalismalar hakkinda Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’le degerlendirmelerde bulunan Büyüksehir Belediye Baskani Melih Gökçek, daire baskanlariyla birlikte hizmet için Elmadag’da incelemelerde bulundu.

Kalabalik bir heyetle ilk olarak Elmadag Kargali Göleti bölgesinde incelemelerde bulunan Baskan Gökçek, göletin baraj haline dönüsmesi yönündeki çalismalar hakkinda Devlet Su Isleri Genel Müdürü Haydar Koçaker ve ASKI Genel Müdürü Kamil Kiliç ile telefonda görüstü. Kargali Göleti’nin baraj olarak hizmet vermesi için genel müdürler ve ilgili kisilerle birçok telefon görüsmesinde bulunan Gökçek, baraj projesinin hizli bir sekilde isleme konulmasi için detaylarin incelendigini belirtti.

Bir süre daha bölgeyi inceleyen Melih Gökçek daha sonra Çamlik Mesire alanindaki düzenlemeleri kontrol etti. Çamlik piknik alanindaki düzenlemelerin sonbahara dogru bitecegi bilgisini edinen Gökçek, çalismalarin 1 ay içinde tamamlanmasi yönünde talimatlarda bulundu.

Hizmet sürekli olacak

Daha sonra Elmadag Belediyesi hizmet binasina konuk edilen Baskan Melih Gökçek burada bir süre sohbet ederek meyve yedi. Ilçe içerisinde yapilmasi düsünülen çalismalari burada inceleme firsati bulan Melih Gökçek, Elmadag’in hizmetle tanistigini ve Gazi Sahin’le birlikte hizmet tanisikliginin sürekli olacagini söyledi.

Belediye binasinda bir süre dinlenen Melih Gökçek ve beraberindeki heyet daha sonra ilçe içerisinde bulunan Aile Yasam ve Gençlik Merkezinin eksikliklerini tespit ederek eksikliklerin tamamlanmasi yönünde istekte bulundu.  Hanimlar Lokali ve Belmek için yer gezerek bu iki hizmetin gelecegi haberini verdi.

Daha sonra Hasanoglan Bölgesin’de yapimi bu yil tamamlanan Mezbaha’yi ve yapim çalismasi devam eden Hasanoglan Çevre Yolunu da inceleyen Gökçek, Atatürk Anadolu Ögretmen Lisesi yerleskesinde aksam yemegi yiyerek ilçeden ayrildi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr