T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’a Yeni Park

 

Elmadag Belediye Baskanligi Samsun Yolu Lalabel Mevkiinde yeni bir park çalismasina basladi. Park çalismasi süratle devam ederken çalismanin 1 ay içerisinde tamamlanacagi bilgisi aktarildi.

Elmadag Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlügü’nün baslattigi park çalismasi yogun bir sekilde devam ediyor. 9 dönümlük arazi üzerine kurulacak olan park sayesinde çocuklarin güvenli ve rahat bir ortamda vakit geçirmeleri saglanirken büyüklerin de dinlenme ve sportif aktivitelerini sergileyecekleri alan olacagi söylendi.

Içerisinde çocuk oyuncaklari ve büyükler için Elmadag Belediyesi’nin kendi üretimi olan kamelyalar bulunacak olan parkin, spor amaçli olarak kullanilmasi için de etrafinin kosu ve yürüyüs yolu amaçli olarak tasarlandigi bilgisi aktarildi.

Park çalismasinin bir ay içerisinde tamamlanmasi için çalismalarin sistemli ve düzenli bir periyotta devam ettigini söyleyen Baskan Gazi Sahin, ilçe içerisindeki çalismalarin birbirini tamamlayacak nitelikte oldugunu çalismalarin uzun vadeli olmasi amaci tasidigini ve birçok çalismanin ilçeye deger katma maksadiyla detayli planlamalardan sonra baslandigini aktardi.

Gazi Sahin, 2010 yili programi içerisinde yapilacak olan park, bahçe ve çevre düzenlemesi çalismalarinin, bölgenin ihtiyaçlari dogrultusunda yapilan tespitlerle olustugu bilgisini aktarirken çalismalari bizzat takip ettigini söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr