T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Şehit Anneleri Unutulmadı

 Elmadağ Belediyesi’nde Anneler günü dolayısıyla Anneler günü özel programı düzenlendi.

Programda tüm annelere hitap eden Başkan ŞAHİN, salonda bulunan şehit annelerinin de anneler gününü kutladı. Anneler günü münasebetiyle Elmadağ Belediyesi düğün salonunda düzenlenen programa katılım yoğundu. Davetlilere girişte karanfil ve hediyeler verildi.

Davet programında İlk olarak Gazi Şahin’in eşi Ayşe ŞAHİN, bir konuşma yaptı. Özel günün heyecanını yüreğinde taşıyan Ayşe ŞAHİN, konuşmasında tüm annelere mesajlar gönderdi. Ayşe Şahin’in ardından yoğun alkışlar eşliğinde kürsüye gelen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN,  annelerin 365 gün boyunca hatırlanması gerektiğini vurguladı. ŞAHİN, “tüm annelerin anneler gününü kutluyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Bugün güzel bir gün, bugün mutlu bir gün salonda bulunan tüm annelerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Anneler evlatları için her türlü fedakarlığa katlanan değerli şahsiyetlerdir.”dedi.
 
Daha sonra ŞAHİN çifti kendi annelerinin anneler gününü kutlayarak ellerini öptü. Şehit anneleri de unutmayan Gazi ve Ayşe ŞAHİN, şehit annelerinin de ellerinden öpüp, gönüllerini aldılar.

Çeşitli ikramların yapıldığı program, tüm annelerin oyun havaları eşliğinde eğlenmeleriyle sona erdi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr