T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Vergi Ödemelerinde Kupa Sevinci

 

Elmadag Belediyesi Emlak Istimlak Sefligi 2010 yili vergi tahsilati ödemeleri devam ederken vezne de vergilerini ödeyene kupa bardak hediye ediliyor.

2010 yili içerisinde ödenmesi gereken emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan-reklam vergisi (tabela vergisi) ödemeleri devam ediyor.

2010 yilinin ilk taksitlerinin 31 Mayis’a kadar sürecegi bilgisi alinirken vatandaslarin cezali ödemeye tabi olmamalari için bahsi geçen tarihe kadar ödemelerinin yapmasi gerektigi hatirlatildi. Vergilerini ödeyen vatandaslara Elmadag Belediyesi motifli kupa bardak hediye ediliyor.

Ödenen vergilerin hizmet olarak geri dönecegi söyleyen Baskan Gazi Sahin, “Tahsil edilen vergilerle birçok noktada baslatilan farkli çalismalarimiz mali açidan destekleniyor. Ödenen her vergi vatandasa hizmet olarak geri dönüyor. Vatandaslara kolaylik saglamak maksadiyla 31 Mayis tarihine kadar, hafta sonlari da vergi ödemeleri yapilacaktir.” diye konustu.

Vatandaslarin vergilerini ödemede son tarihlere birakmamalari gerektigi son ödeme tarihlerine birakilan vergi ödemelerinde yogunluk yasanabilecegi aktarildi.

Vatandaslara kolaylik

Vatandaslarin rahat ve güvenilir ödeme yapmalari maksadiyla ödemelerini bagli bulunduklari Hasanoglan ve Yesildere bölgesindeki belediye ek hizmet binalarinda da yapilabilecekleri belirtildi.

Ayrica Belediye Emlak Istimlak bürolarina basvuruda bulunamayan vatandaslarin belirlenen banka hesap numaralari ve posta çeki numaralarina ödemede yapabilecekleri söylendi. Vatandaslarin tek çekimle kredi karti ile de ödeme yapabilecekleri de belirtildi. Belediye hizmet binasina gelmeden ödeme yapmayi düsünen vatandaslarin 863 06 50 numarali telefondan ödeyecekleri miktari ögrenip ödeme yapabilecekleri hatirlatildi.

Banka Hesap Numaralari ve Posta Çeki Numarasi

T.C Halk Bankasi Elmadag Subesi TR 3800 0120 0126 1000 0700 0002

Posta Çeki Numarasi: 226 523


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr