T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Minikler Bayrak Oldu

 

Elmadag’da okul öncesi egitimin önemini sözler degil miniklerin coskusu anlatti.  Elmadag Hasanoglan Kiz Teknik ve Meslek Lisesi yerleskesinde yapilan anasinifi ögrencilerinin ilk heyecanina Elmadag Protokolü de dahil oldu.

Elmadag’da bulunan ve tüm ilkögretim okullarinin ana sinifi ögrencilerinin katildigi etkileyici program tüm izleyenlerin takdirini ve büyük alkisini kazandi.

Program ana sinifi ögrencilerinin konusmalarini, siirlerini ve gösterilerini heyecan duyarak sergilemeleri ile basladi. Programa Elmadag Kaymakami Ejder Sariçiçek, Belediye Baskani Gazi Sahin, Ilçe Milli Egitim müdürü Saim Kus ve emniyet yetkilileri katildi.

Minik ögrencilerin çesitli ve renkli gösterilerini begeni ile izleyen Kaymakam Ejder Sariçiçek ve Belediye Baskani Gazi Sahin, miniklerin okul öncesi egitimin faydalarini ve önemini burada bulunan herkese en iyi sekilde aktardiklarini ifade ettiler.

Marifetli Minikler

Miniklerin lise yerleskesinde organize ettigi eglence programina binlerce vatandas katildi. Ana sinifi ögrencilerinin çiçek ol, sirin palyaço gibi oyunlari gülüsler arasinda izlenirken roman havasi esliginde sergiledikleri performanslari alkislarin seviyesini arttirdi.

Onuncu Yil Marsi Costurdu

Miniklerin Onuncu Yil Marsi ile sergiledikleri duygusal ve sonrasindaki cosku dolu ‘Dalgalan Vatan’ adli oyunlari alkislarin kopmasina sebebiyet verirken bazi izleyenlerin oyundan oldukça etkilendikleri gözlemlendi. Miniklerin oyunlarinda Atatürk sevgisini en iyi sekilde sergilemeleri ise ayri bir alkis konusu oldu.

Güzel bir bahar havasinda baslayan eglence programi ana sinifi ögrencilerinin yüksek performanslariyla güzel bir sekilde sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr