T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’e Emniyetten Teşekkür

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’i ziyaret eden Elmadag Ilçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoglu, Sahin’e ilçe genelinde yapmis oldugu katkilardan dolayi tesekkür etti.

Elmadag Ilçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoglu, Müdür yardimcisi Adnan Köroglu ve beraberindeki emniyet heyeti Baskan Gazi Sahin’i makaminda ziyaret ederek, Baskan Gazi Sahin’e, Baskan Yardimcilari Davut Gündogan’a ve Sami Özer ‘e onurluk ve tesekkür belgesi verdi.

Ziyarette konusan Ilçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoglu, Elmadag genelinde bir çok konuda gelisme saglandigini söyledi. Emniyet Müdürü Arslanoglu, huzurun ve düzenin saglanmasi, esnafla saglikli bilgi-iletisim ve vatandaslara daha iyi hizmet sunmak gibi birçok konuda kaymakamlik, belediye ve emniyetin birlikte hareket ettigini belirtti.

Beraberindeki emniyet mensuplari ile ilçe adina yapilmasi gerekenlerin huzur amaci güdülerek yapilacagini ifade eden Emniyet Müdürü Arslanoglu, Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’e ilçe ve ilçe emniyetine sagladigi desteklerden dolayi tesekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr