T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Çorumlulardan Ziyaret

 

Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’i Ankara Çorumlular Dernegi Federasyonu Genel Baskani ve beraberindeki heyet ziyaret etti.

Baskan Gazi Sahin’i Ankara Çorumlular Dernegi Baskani Orhan Özhan, baskan yardimcilari Ismail Uçakci, Mahmut Argun, Kenan Karakaya ve yönetim kurulu üyeleri ile Çorumlular Birligi Yönetim Kurulu Baskani Kenan Nuhut ziyaret etti.

Nezaket ziyareti olarak adlandirilan görüsmede federasyon baskani ve beraberindekiler; derneklerin kültürü yasatma adina yaptiklari çalismalardan, vatandaslara sagladiklari faydalardan ve yeni neslin aydinlanmasindaki öneminden bahsettiler.

Kentlesme hissediliyor

Derneklerin gücünü toplumdan aldiklari bilgisini aktaran Ankara Çorumlular Dernegi Federasyonu Baskani Orhan Özhan, Gazi Sahin’in yalnizca Elmadag için degil Ankara geneline hitap eden hizmetlere imza attigini vurguladi.

Özhan, Çorum’a giderken Elmadag üzeri geçtiklerini Samsun Yolu üzerinde devam eden çalismalarin, tamamlanan kosu yolunun ve yapimina baslanan Sehitlik Aniti’nin ve diger düzenlemelerinin kentlesme adina atilmis önemli adimlar oldugunu; Elmadag’a geldiklerinde Ankara’ya girdiklerini hissetmeye basladiklarini ifade etti.

Gazi Sahin’in Mamak’taki uzun vadeli hizmetlerinin yadsinamayacagini aktaran dernek yetkilileri Elmadag kalkinmasi için aradigini buldugunu söylediler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr