T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TOKİ Civarı Yollanıyor

 

Elmadag Belediyesi ilçe genelinde baslatmis oldugu yol yapim ve yol açma çalismalarina süratle devam ediyor.

Modern kentlesme amaciyla farkli kategorilerdeki çalismalarini sürdüren Elmadag Belediyesi, modern çagin gereksinimlerini yerine getiriyor. Yol medeniyettir anlayisiyla Baskan Gazi Sahin’in talimatlari dogrultusunda çalismalarini sürdüren ekipler TOKI civarinda yol açma çalismalarini sürdürüyor.

Yol çalismalari tükenmez

Fen Isleri ekipleri Tatlica – Kurtulus Mahallesi Sungur Yolu mevkisinde baslattigi çalismaya devam ediyor. 20 metre genisliginde 1100 metre uzunlugunda olacak imarli yolun çalismalarini sürdüren ekipler, ayni mevkide 15 metre genisliginde 950 metre uzunlugunda TOKI ile baglanti saglayacak bir diger yolun çalismalarina ve yine ayni mevkide 15 metre genisliginde 1079 metre uzunlugunda farkli bir yol çalismasina baslandigini bilgisini aktardilar.

Sahin,”50 yil sonrasi düsünülüyor”

Elmadag genelindeki yol çalismalarini inceleyen Baskan Gazi Sahin, “ilçenin 50 yil sonrasi düsünülerek hareket ediliyor. Tüm çalismalarimiz projelerimiz ilerisi düsünülerek yapiliyor. Yapilan bir hizmet diger hizmetimizin öncüsü olacak. Ilçemizin kalkinmasina yönelik faaliyetlerimiz daha da hizlanacak.” Diye konustu.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr