T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Pazarlar Temiz

 

Elmadag Belediyesi Temizlik Isleri Müdürlügü pazarlara yönelik uyguladigi temizlik faaliyetine yaz mevsimi ile birlikte hiz verdi.

Temizlik Isleri Müdürlügü’nün baslatmis oldugu çalismayla Elmadag’daki pazarlara yönelik detayli bir temizlik faaliyeti uygulaniyor. Pazar kurulmadan önce pazar alaninin yikamasini gerçeklestiren ekipler, vatandaslara temiz ve rahat bir ortamda alisveris keyfi saglamaya çalistiklarini aktardilar.

Ekipler pazar alaninda çöp birikmemesi maksadiyla gerekli önlemleri aldiklarini, pazar alani içerisinde çöp yiginlarinin olusmamasi için esnafa çöp poseti dagittiklarini,  Baskan Gazi Sahin’in talimatlari dogrultusunda rahat, sakin ve temiz bir ortamda alisverisin saglanmasi için çalistiklarini ifade ettiler.

Zabita kol geziyor

Pazarlarda denetimlerinde arttirildigini aktaran zabita ekipleri, pazarcilarin çigirtkanlik yaparak satis yapmamalari konusunda gerekli uyariyi yinelediklerini, güzel bir ortamda alisverisin saglanmasi maksadiyla devamli pazar alani içerisinde bulunduklarini ve vatandaslarin sikayetlerine aninda cevap verdiklerini söylediler.

Kötü koku olmayacak

Pazarlara yönelik temizlik çalismalarinin ve denetimlerin sürekli oldugunu aktaran ekipler sicak havalarin pazarlarda olumsuz kokulara sebep olmasina engel olacaklarini da ifade ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr